Potrzebujesz pomocy?

Zależy nam ta tym, by naszym klientom zapewnić obsługę na jak najlepszym poziomie oraz usprawnić proces zakupowy. Ze względu na to, że wiele osób kieruje do nas podobne pytania, zebraliśmy je i postanowiliśmy udzielić na nie odpowiedzi w ramach FAQ.

Poniżej można zapoznać się z naszymi odpowiedziami:

1. Jaka jest dostępność towaru?

Stany magazynowe w naszej firmie nieustannie się zmieniają. Wszystko zależy od dostaw oraz popytu na określony rodzaj sklejki. Właśnie dlatego zachęcamy osoby planujące złożyć zamówienie do kontaktu, w celu potwierdzenia dostępności towaru lub dowiedzenia się, kiedy mogą oczekiwać na dostawę.

 

2. Czy przycinamy do formatów prostych?

Zależy nam na tym, by oferować naszym klientom kompleksowe usługi. Właśnie dlatego oferujemy klientom opcję przycinania oferowanych sklejek do formatów prostych. Usługę realizujemy na miejscu w naszej firmie.

Ponadto współpracujemy z zewnętrzną firmą, która podejmuje się dla nas usług związanych z bardziej skomplikowaną obróbką płyt. Zewnętrzna firma posiada rozbudowany, nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu jest w stanie realizować różne formy obróbki. Właśnie dlatego możliwa jest realizacja prac, takich jak:

  • rozkrój płyt,
  • strukturyzowanie,
  • wiercenie,
  • frezowanie,
  • obróbka CNC,
  • lakierowanie,
  • olejowanie,
  • woskowanie,
  • fornirowanie.

Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa produkty dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Wystarczy skontaktować się z nami oraz określić Państwa wymagania. Nasi pracownicy bardzo chętnie doradzają rozwiązania, które są najlepsze w danym przypadku.

 

3. Czy sprzedajemy tylko hurtowo?

Naszym celem jest sprostanie różnorodnym potrzebom wszystkich klientów. Bardzo chętnie współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi. Właśnie dlatego prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.

 

4. Czy mamy sklejki wodoodporne?

Wszystko zależy od rodzaju konkretnego materiału. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i można w niej znaleźć zarówno sklejki wodoodporne, jak i pozbawione tej funkcji. Właśnie dlatego zachęcamy do każdorazowego zapoznania się ze specyfikacją danego produktu.

 

Budownictwo

Wykończenie wnętrz

Podłogi

Transport

Meble

Zabawki

Opakowania

Szkutnictwo

Relaks i Rekreacja

Zapraszamy!

Godziny Otwarcia

Pn. – Pt.: 8.00 – 16.00

Biuro Sprzedaży i Magazyn

BITERUM Sp. z o. o.
ul. Św. Wincentego 10
61-003 Poznań

Dane kontaktowe

Email

zapytanie@biterum.pl

b.olszewski@biterum.pl

Telefony

Biuro:  + 48 608 076 432
Sprzedaż:  + 48 696 767 602
Sprzedaż:  + 48 698 859 590