Sklejka antypoślizgowa

Jak widać, mamy dwa rodzaje tego samego produktu, jakim jest sklejka antypoślizgowa na wymiar. Są to WISA Hexa Grip oraz WISA Wire. Różnią się od siebie wykorzystaną technologią, sposobem konstrukcji, a tym samym – odmienne jest ich zastosowanie, o którym przeczytasz poniżej. Produkujemy je w Wielkopolsce, a ich szczegółowe specyfikacje znajdziesz po kliknięciu na wybrany przez Ciebie kafelek.

WISA Hexa Grip
Jest to panel sklejkowy, który zostaje powlekany brązową albo szarią folią, z nadrukowanym na niej sześciokątnym wzorem. Sprawdza się perfekcyjnie zawsze tam, gdzie wymagane są właściwości przeciwpoślizgowe, jak i estetyczny wygląd. Te obszary to między innymi: krycie podłóg w przemyśle transportowym, na przykład w naczepach ciężarowych czy przyczepach do przewozy koni, branża budowlana – do podłóg magazynów, platform załadowczych, do rusztowań.

WISA Wire
To panel sklejkowy, który powlekany jest ciemnobrązową powłoką żywicy fenolowej posiadającej wzór siatki. Przeznaczona jest do budowania podłóg w przemyśle transportowym oraz do różnego rodzaju zastosowań w szeroko pojętym budownictwie – ponownie tam, podobnie jak WISA Hexa Grip, gdzie potrzebne są sklejki antypoślizgowe, najczęściej na wymiar.